Mersin Esnafının Kalbi — 13 İlçe • 50.817 Doğrulanmış İşletme | vfxmedya.com Projesi
Mersin Esnaf Rehberi » Tarsus » Alışveriş, Market, Giyim & Perakende » Manav Ali Okan
Harita Konum Kaydı Tarsus / Mersin

Manav Ali Okan

Tarsus / Mersin

İşletme & Hizmet Bilgileri

Manav Ali Okan, Mersin ili Tarsus ilçesinde Alışveriş, Market, Giyim & Perakende alanında faaliyet gösteren ve Google Haritalar işletme profili bulunan yerel işletmedir.

İşletme Konum, Sektör ve Harita Bilgileri

  • İşletme Adı: Manav Ali Okan
  • Sektör / Uzmanlık Alanı: Alışveriş, Market, Giyim & Perakende
  • Bulunduğu İlçe: Tarsus / Mersin
  • GPS Konum Koordinatları: 36.91666,34.89695
  • Google Haritalar Profili: Haritada Görüntüle ve Yol Tarifi Al
2026 MERSİN'İN EN'LERİ HALK OYLAMASI Gerçek Destek Oyu: 0

"Manav Ali Okan" İşletmesini Tavsiye Ediyor musunuz?

Memnun kaldığınız yerel esnafımıza tek tıkla oy vererek Tarsus sıralamasında üst sıraya taşıyın! İşletme sahibiyseniz WhatsApp'ta Oy İste butonuyla müşterilerinizden destek toplayın.

Kategoriler: Alışveriş, Market, Giyim & Perakende
SEO Etiketleri: #Mersin Alışveriş ve Perakende #Tarsus Alışveriş ve Perakende
İŞLETME YETKİLİ PANELİ VFX Medya (vfxmedya.com)

"Manav Ali Okan" İşletmesinin Yetkilisi misiniz?

İşletmenizi Mersin’de kendi sektörünüzde Vitrin Sponsoru yapmak, sayfanıza 4K Tanıtım Videosu ekletmek veya iletişim bilgilerinizi güncellemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ALIŞVERIŞ, MARKET, GIYIM & PERAKENDE — REKLAM & VİTRİN ALANI Kurumsal Sponsorluk Alanı
Mersin Tarsus Alışveriş, Market, Giyim & Perakende Kategorisinde 1. Sırada Yer Alın! — Buraya Reklam Verebilirsiniz Mersin Tarsus Alışveriş, Market, Giyim & Perakende aramalarında binlerce potansiyel müşterinin ilk gördüğü sponsorlu işletme olun! Telefon, WhatsApp ve yol tarifi butonlarınızla doğrudan müşteri kazanın.

Konum & Yol Tarifi (Tarsus / Mersin)

Google Haritalar'da Aç & Yol Tarifi Al →

Manav Ali Okan Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Manav Ali Okan hangi ilçede ve adreste bulunmaktadır?

Manav Ali Okan, Mersin Tarsus ilçesinde (Tarsus / Mersin) adresinde bulunmaktadır.

Manav Ali Okan telefon numarası ve iletişim bilgileri nedir?

Büro veya kuruma sayfamızdaki iletişim bağlantıları üzerinden doğrudan ulaşabilir ve harita üzerinden yol tarifi alabilirsiniz.

Ziyaretçi Değerlendirmeleri & Deneyimler

Manav Ali Okan için henüz ziyaretçi yorumu yazılmamış. Hizmet aldıysanız ilk değerlendirmeyi siz paylaşabilirsiniz.

Bu işletme için henüz ziyaretçi değerlendirmesi yazılmamış. Hizmet aldıysanız yukarıdaki "Yorum Yaz & Puan Ver" butonuna tıklayarak ilk değerlendirmeyi siz paylaşabilirsiniz.

Tarsus Bölgesindeki Benzer İşletmeler

Alışveriş, Market, Giyim & Perakende kategorisinde hizmet veren diğer doğrulanmış Mersin firmaları